Állás

Telefonos értékesítési munkatársat
6 órás részmunkaidőben

A NiT Risk újonnan induló üzletága, telefonon és interneten keresztül is fogja értékesíteni termékeit ügyfelei részére.

Feladatok:

Értékesítési célú kimenő hívások kezdeményezése

Elvárások:

számítógép felhasználói ismeretek
kiváló kommunikációs készség
ügyfélorientált szemlélet
empátia
dinamizmus

Amit kínálunk:

stabil munkahely, versenyképes jövedelem
cafeteria
Megbízható háttér
dinamikusan fejlődő cég
kiváló csapat, színvonalas munkakörnyezet, fiatalos légkör
folyamatos képzés

Jelentkezzen, ha:

érdekli a pénzügyi terület
rátermett, határozott az értékesítési tevékenységhez

Előnyt jelent, ha a pályázó rendelkezik:

ügyfélszolgálatos/call centeres tapasztalattal
értékesítési tapasztalattal

A munkavégzés helye: 1108 Budapest, Újhegyi út 3/a

Szabolcs megyei iroda (Nyíregyháza) vezetésére keresünk 1 fő biztosítási szakembert.
A szakmához elvárt végzettség, biztosítási tapasztalat, kreativitás elengedhetetlen.
Önéletrajzokat az alábbi elérhetőségeken várjuk.
fax: 06-1-264-5041, info@nitrisk.hu-ra

Jelentkezéseket, az info@nitrisk.hu-ra elektronikus postacímre kérjük